09.02.2018
vārda dienas: Simona, Apolonija
Rail Baltica projekta Rīgā pārinstitucionālās koordinācijas padome atbalsta Rīgas centra veidošanu par Baltijas centrālā transporta mezglu (0) 
2018-02-09

Sēdi atklāja satiksmes ministrs Uldis Augulis, kurš uzsvēra, ka pašreiz ir būtiski identificēt projektus un noteikt iespējamos to realizēšanas laikus, lai Rail Baltica ieviešana sekmētu pilsētvides attīstību, kas atbilst Baltijas centrālā transporta mezgla pasažieru vajadzībām. Latvijas integrācija vienotā Eiropas dzelzceļa sistēmānodrošinās iespēju izmantot dzelzceļa transportu kā līdzvērtīgu alternatīvu gaisa satiksmei.
Lasīt vairāk ...


Finanšu ministre paraksta Ziemeļu un Baltijas valstu saprašanās memorandu (0) 
2018-02-09

“Parakstot šo dokumentu, mēs paužam pārliecību par to, ka Ziemeļu un Baltijas valstis vieno apņemšanās rūpēties par finanšu stabilitāti reģionā. Starptautiskais memorands paredz parakstītājvalstīm kopīgiem spēkiem tiekties uz finanšu stabilitāti, kas ir būtisks ilgtspējīgas un pārdomātas ekonomiskās attīstības priekšnosacījums,” pauž finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents: valdības uzdevums ir neapstāties pie sasniegtā (0) 
2018-02-09

“Līdz gaidāmajām Saeimas vēlēšanām vēl jāpaveic daudz darbu un ir svarīgi nesamazināt uzņemto valdības darbu tempu. Tāpat kā līdz šim, valdībai jāturpina strādāt vienotā komandā, jo katra darba atlikšana radītu negatīvu ietekmi uz Latvijas attīstību pārskatāmā nākotnē,” saka M. Kučinskis.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv