06.02.2018
vārda dienas: Dace, Dārta, Dora
Uzlabos ūdens apgādes dezinfekcijas kārtību (0) 
2018-02-06

Noteikumu projekts nosaka, ka pieļaujamais konkrēto baktēriju skaits ūdenī pēc dezinfekcijas nedrīkst būt lielāks par 1000 koloniju veidojošām vienībām/L. Tāpat noteikumu projekts paredz ieviest prasību, ka VI var uzlikt par pienākumu personai veikt turpmākus korektīvos pasākumus, ja Legionella spp. baktēriju skaits ūdenī pārsniedz pieļaujamo.
Lasīt vairāk ...


Minskā tiksies Latvijas un Baltkrievijas satiksmes ministri (0) 
2018-02-06

Transporta ministru tikšanās laikā paredzēts pārrunāt sadarbību dzelzceļa transporta jomā, t.sk. dzelzceļa līnijas elektrifikācijas pārvaldību starp Latviju un Baltkrieviju, sadarbību aviācijas transporta un autosatiksmes jomā, kā arī efektīvu satiksmes organizēšanu un fanu pārvietošanās nodrošināšanu 2021.gada Pasaules hokeja čempionāta laikā.
Lasīt vairāk ...


Uzzini, kur tiek ieguldīta nodokļu maksātāju nauda, un kādi rezultāti sagaidāmi! (0) 
2018-02-06

Lai atraktīvā un saistošā veidā informētu Latvijas iedzīvotājus par to, kādās jomās un kāda apmērā tiek ieguldīta nodokļu maksātāju nauda un kādi rezultāti sagaidāmi, ikvienam interesentam pieejama Finanšu ministrijas izstrādātā interaktīvā 2018. gada budžeta infografika.
Lasīt vairāk ...


Vienkāršos administratīvā sloga piemērošanu par deklarāciju iesniegšanas kavēšanu (0) 
2018-02-06

Otrdien, 6. februārī, valdība atbalstīja izmaiņas likumā par nodokļiem un nodevām. Tās paredz vienkāršotu administratīvā soda piemērošanas procesu par deklarāciju iesniegšanas termiņu kavēšanu, tādējādi izvairoties no atšķirīgas attieksmes pret nodokļu maksātājiem.
Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrija turpinās veiksmīgo sadarbību ar zinātnes institūcijām (0) 
2018-02-06

Līgums par sadarbību ietver trīspusēju vienošanos par informācijas apmaiņu un sadarbību, izstrādājot ieteikumus uzlabojumiem zinātnē un augstākajā izglītībā, jo īpaši zinātnes iestāžu starptautiskās konkurētspējas veicināšanai un ciešākai sasaistei ar industriju, kopīgu konferenču, izstāžu, konkursu un citu pasākumu rīkošanu, kā arī atbalstu jauno zinātnieku sagatavošanai ZM kompetences jomās.
Lasīt vairāk ...


Apstiprināts 2018. gada valsts atbalsts meža nozares attīstībai (0) 
2018-02-06

Valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas sagatavotās izmaiņas noteikumos, kas nosaka valsts atbalsta apmēru un tā piešķiršanas kārtību meža nozares attīstībai. Lai veicinātu nozares ilgtspējīgu attīstību un konkurētspēju, 2018. gadā kopējais atbalsta apmērs meža nozares attīstībai būs 237 927 eiro.
Lasīt vairāk ...


Paplašinātas informācijas ieguves iespējas no LDC reģistru datiem (0) 
2018-02-06

Noteikumi paplašina datubāzes lietotāju iespējas. Turpmāk dzīvnieka īpašniekam būs tiesības pēc pieprasījuma apskatīt informāciju par to, kurš ir skatījis informāciju par viņam piederošiem un datubāzē reģistrētiem dzīvniekiem. Līdz šim šādas prasības nebija, un to ierosināja nevalstiskās organizācijas, kas pārstāv dzīvnieka īpašnieku un turētāju intereses.
Lasīt vairāk ...


Precizēta bioloģiskās lauksaimniecības uzraudzības un kontroles kārtība (0) 
2018-02-06

Grozījumi noteikumos paredz, ka turpmāk neatbilstību un pārkāpumu gadījumos sertifikācijas iestādes varēs noteikt atkārtotu pārejas periodu ne tikai visai uzņēmuma augkopībai vai kādai no augkopības apakšnozarēm, bet arī atsevišķam apsaimniekotajam laukam.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv