16.02.2018
vārda dienas: Jūlija, Džuljeta
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: medības nav izklaide, bet efektīvs vides apsaimniekošanas instruments (0) 
2018-02-16

“Ar medību palīdzību tiek regulētas un stabilā lielumā uzturētas medījamo dzīvnieku populācijas, veicināta ekoloģiskā stabilitāte un bioloģiskā daudzveidība. Medību saimniecība var efektīvi darboties tikai tad, ja tiek ievērotas vides un saimnieciskās intereses. Tāpēc medniekiem ir jāapzinās savs pienākums, loma dabā un sabiedrībā, kā arī jābūt pietiekami kvalificētiem un izglītotiem,” uzsvēra zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.
Lasīt vairāk ...


Jānis Dūklavs: tiešmaksājumi jāfokusē tiem pretendentiem, kuriem lauksaimniecība ir galvenais ienākumu avots (0) 
2018-02-16

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs norāda, ka nākotnē ir nepieciešams saglabāt pašreizējo tiešo maksājumu lauksaimniekiem struktūru, taču tā ir jāvienkāršo un jāpilnveido, turklāt jāfokusē uz tiem atbalsta pretendentiem, kuriem lauksaimnieciskā ražošana ir galvenais ienākumu avots. Tāpat Latvija neatkāpjas prasībā par tiešo maksājumu izlīdzināšanu, lai tie kļūtu taisnīgi un Baltijas valstu lauksaimnieki būtu vienlīdzīgos konkurences apstākļos ar citu ES dalībvalstu zemniekiem.
Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs piedalīsies Minhenes drošības konferencē (0) 
2018-02-16

No 16. līdz 18. februārim aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis piedalīsies 54. Minhenes drošības konferencē, kuras galvenās sarunu tēmas būs Eiropas Savienības nākotne un attiecības ar Krieviju un ASV, situācija Tuvajos Austrumos un Sāhelas reģionā, transatlantiskās attiecības, kiberdrošība, atturēšanas politika, bruņojuma kontroles jautājumi un korupcija.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv