14.02.2018
vārda dienas: Valentīns
Bergmanis saņem apliecinājumu no Kanādas aizsardzības ministra par turpmāku kaujas grupas klātbūtni Latvijā (0) 
2018-02-14

Kanādas aizsardzības ministrs H. Sadžāns sanāksmē apliecināja, ka NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupa Latvijā uzturēsies tik ilgi, cik tas būs nepieciešams. H. Sadžāns arī uzsvēra, ka tieši kaujas grupas daudznacionālais aspekts ir stratēģisks vēstījums NATO vienotībai un spējai rīkoties.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents: ir svarīgas Lielbritānijā dzīvojošo Latvijas kopienas cilvēku tiesības (0) 
2018-02-14

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 14. februārī, Rīgā tikās ar Lielbritānijas parlamenta Pārstāvju palātas spīkeru Džonu Berkovu. Tikšanās laikā M. Kučinskis uzsvēra, ka arī pēc Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) jeb Brexit svarīgi uzturēt tikpat ciešas attiecības, īpaši, politiķu starpā, kā tas ir bijis līdz šim – Lielbritānija ir svarīgs Latvijas partneris ar nozīmīgu lomu mūsu valsts vēsturē kopš mūsu valsts dibināšanas
Lasīt vairāk ...


ZZS Saeimas deputāti aicina ministru A.Ašeradenu nekavējoties risināt situāciju saistībā ar elektroenerģijas maksājumu kāpumu (0) 
2018-02-14

ZZS Saeimas frakcija ar A.Ašeradenu vēlas pārrunāt radušos situāciju un uzskata, ka par nozari atbildīgajam ministram būtu steidzami jāpiedāvā risinājumi, lai Latvijas iedzīvotāji un uzņēmēji gan pilsētās, gan reģionos neciestu no būtiska elektroenerģijas maksājumu kāpuma.
Lasīt vairāk ...


Atbalsts laukaugu un dārzkopības produkcijas audzētājiem lietavu zaudējumu mazināšanai (0) 
2018-02-14

No 4,4 miljonu eiro finansējuma paredzēts 1 miljonu eiro piešķirt par dārzeņu, augļu koku, ogulāju un kartupeļu platībām. Savukārt 3,4 miljoni eiro tiks izmaksāti par laukaugu platībām, izņemot ziemājus.
Lasīt vairāk ...


Uldis Augulis: divu gadu laikā situācija transporta nozarē ir stabila, iezīmējot izaugsmes tendences (1) 
2018-02-14

Atskatoties uz šīs valdības diviem darbības gadiem, transporta un sakaru jomā sekmīgi noritējis darbs pie iniciatīvām, kuru ietekmi izjutīs ikviens iedzīvotājs – autoceļu stāvokļa pakāpeniska un mērķtiecīga uzlabošana, pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sakārtošana, dzelzceļa satiksmes attīstība, jauni maršruti tranzīta un aviācijas attīstībā. Vērtējot valdības divu gadu darbības laikā paveikto satiksmes jomā, norāda satiksmes ministrs Uldis Augulis, akcentējot, ka viena no galvenajām prioritātēm ir autoceļu un satiksmes drošības joma.
Lasīt vairāk ...


Bergmanis piedalīsies NATO aizsardzības ministru sanāksmē Briselē (0) 
2018-02-14

Sanāksmes dienaskārtībā būs arī NATO komandstruktūras modernizācija, aizsardzības izdevumu sloga sadalījums starp dalībvalstīm, kā arī NATO un Eiropas Savienības sadarbība. R.Bergmanim Briselē paredzētas vairākas tikšanās ar NATO dalībvalstu aizsardzības ministriem, lai pārrunātu reģionālās drošības aktualitātes.
Lasīt vairāk ...


Raidījuma "Rīta Panorāma" saruna ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (0) 
2018-02-14


Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv