26.09.2017
vārda dienas: Gundars, Kurts, Knuts
Valdība apstiprina Veselības aprūpes finansēšanas likumprojektu (0) 
2017-09-26

Likumprojekta mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgu veselības aprūpes finansēšanu, kuras pamatā ir visas sabiedrības solidāra iesaiste atbildīgā nodokļu maksāšanā, lai veicinātu labai starptautiskai praksei atbilstošu veselības aprūpes finansējumu (sasniedzot finansējuma apmēru 4% no IKP 2020.gadā), tādējādi sekmējot veselības aprūpes pieejamību un sabiedrības veselības rādītāju uzlabošanos.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents Māris Kučinskis dosies vizītē uz Nīderlandi (0) 
2017-09-26

Vizītes ietvaros M. Kučinskim paredzēta tikšanās ar Nīderlandes Karalistes premjerministru Marku Ruti (Mark Rutte), Eindhovenas Pilsētas mēru Džonu Jorritsmu (John Jorritsma), kā arī uzņēmējiem.
Lasīt vairāk ...


Raidījuma "Rīta Panorāma" saruna ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (0) 
2017-09-26


Lasīt vairāk ...


Ar 2021. gadu ieviesīs vienoto nodokļu kontu VID administrētajiem valsts budžeta maksājumiem (0) 
2017-09-26

No 2021. gada plānots ieviest vienoto nodokļu kontu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrētajiem valsts budžeta maksājumiem, tostarp nodokļiem – iedzīvotāju ienākuma nodoklim, uzņēmumu ienākuma nodoklim, pievienotās vērtības nodoklim, akcīzes nodoklim, muitas maksājumiem, dabas resursu nodoklim, izložu un azartspēļu nodoklim, valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksām, elektroenerģijas nodoklim, mikrouzņēmumu nodoklim, subsidētās elektroenerģijas nodoklim.
Lasīt vairāk ...


Nodokļu maksātājiem atvieglota nodokļu parāda nomaksa (0) 
2017-09-26

Nodokļu maksātāju parādu sloga atvieglošana ir viens no pasākumiem, lai mudinātu nodokļu maksātājus iziet no ēnu ekonomikas. Tādējādi šī gada 27. jūlijā Saeimas sēdē tika apstiprināts nodokļu maksātājiem nokavējuma naudas un soda naudas dzēšanai paredzētā atbalsta likums. Tas paredz, ka nodokļu maksātājam, samaksājot nodokļa pamatparādu, tiek dzēsta ar nodokļu parādu saistītā nokavējuma nauda un soda nauda, ja tāda ir aprēķināta. Šāds atbalsts paredzēts visiem nodokļu veidiem, kas ieskaitāmi valsts budžetā.
Lasīt vairāk ...


Ministru kabinets atbalsta pretgaisa aizsardzības apmācību poligona attīstību Jūrmalciemā (0) 
2017-09-26

Saskaņā ar Nacionālo bruņoto spēku attīstības plānu, kurā par vienu no prioritātēm izvirzīta pretgaisa aizsardzības spēju attīstība, kā arī analizējot pēdējos gados Latvijā notikušās mācības, Aizsardzības ministrija lēmusi par pretgaisa aizsardzības apmācību poligona attīstības nepieciešamību Jūrmalciemā, kas Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem sniegs unikālu iespēju trenēt pretgaisa aizsardzības spējas, kas ir nozīmīgas valsts drošībai un aizsardzībai.
Lasīt vairāk ...


Precizētas prasības pārtikas kvalitātes shēmām (0) 
2017-09-26

Otrdien, 26. septembrī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus noteikumos, kas nosaka prasības pārtikas kvalitātes shēmām, to ieviešanas, darbības, uzraudzības un kontroles kārtību. Izmaiņu ieviešana patērētājiem dos iespēju saņemt vairāk jaunu pārtikas kvalitātes shēmu produktu.
Lasīt vairāk ...


Precizē licences izsniegšanas kārtību komercdarbībai zvejniecībā (0) 
2017-09-26

Otrdien, 26. septembrī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus noteikumos, kas nosaka kārtību, kādā tiek izsniegta speciālā atļauja (licence) komercdarbībai zvejniecībā, valsts nodevas apmēru un maksāšanas kārtību par licences saņemšanu. Izmaiņas noteikumos sagatavotas saskaņā ar grozījumiem noteikumos par kuģu reģistrāciju Latvijas Kuģu reģistrā un noteikumos par jūras zvejas kuģu drošību.
Lasīt vairāk ...


Precizēti atbalsta saņemšanas nosacījumi sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas īstenošanas projektiem (0) 
2017-09-26

Galvenās izmaiņas visos četros noteikumos saistītas ar kompetences un atbildības palielināšanu vietējām rīcības grupām.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv