31.08.2017
vārda dienas: Vilma, Aigars
Lietavu izraisītie plūdi Latgalē un Vidzemē nodarījuši būtiskus postījumus arī meliorācijas sistēmām (0) 
2017-08-31

Pagājušajā nedēļā lielo lietavu dēļ daudzas upes Latgalē un Vidzemē izgāja no krastiem, appludinot plašas platības un nodarot vērā ņemamu postījumus ne tikai lauksaimniekiem un transporta infrastruktūrai, bet arī valsts un valsts nozīmes meliorācijas sistēmām.
Lasīt vairāk ...


Veselības aprūpes finansēšanas likumprojektu virzīs apstiprināšanai Ministru kabinetā (0) 
2017-08-31

31.augustā norisinājās Nacionālās Trīspusējās sadarbības padomes Veselības nozares apakšpadomes sēde, kuras laikā tika panākta vienošanās par Veselības aprūpes finansēšanas likumprojekta redakciju, kas tiks virzīta apstiprināšanai Ministru kabinetā.
Lasīt vairāk ...


Latvija uzlabojusi pozīciju ikgadējā noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizēšanas un terorisma finansēšanas risku reitingā (0) 
2017-08-31

“Esam gandarīti, ka ieguldītais darbs noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas regulējuma uzlabošanā ir novērtēts. Vienlaikus jānorāda, ka Finanšu ministrija turpina darbu pie regulējuma uzlabošanas šajā jomā, tostarp pagājušajā gadā apstiprināta virkne likumu grozījumu, lai mums būtu iespēja gan stingrāk kontrolēt kredītiestāžu darbību, gan arī paplašināt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) tiesības šo jomu uzraudzīt,” norāda finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.
Lasīt vairāk ...


FM: Ekonomiskā izaugsme šogad – straujākā pēdējo piecu gadu laikā (0) 
2017-08-31

Latvijas ekonomiskā izaugsme šā gada otrajā ceturksnī saglabājās tikpat augstā līmenī kā pirmajā ceturksnī, iekšzemes kopproduktam (IKP) gada griezumā palielinoties par 4,0%, saglabājot augstāko izaugsmi kopš 2012.gada sākuma.
Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs 1. septembrī dosies pie Lielvārdes skolēniem (0) 
2017-08-31

“Mācību gada sākums ikvienam skolēnam un viņa vecākiem ir jauna darba cēliena sākums un vienlaikus svētki, jo apgūt zinības, pieredzi un tapt gudrākam ir viens no galvenajiem uzdevumiem ikviena cilvēka dzīvē. Tieši tādēļ 1.septembrī esmu izvēlējies viesoties pie mūsu kaimiņiem Lielvārdē. Būt labiem kaimiņiem, atbalstīt vienam otru un palīdzēt – arī tas ir ļoti būtiski, lai mēs visi justos labi,” uzsver aizsardzības ministrs.
Lasīt vairāk ...


Plāno uzlabot veselības aprūpes pieejamību onkoloģijas pacientiem (0) 
2017-08-31

Pacientus, kuriem ir medicīniski pamatotas aizdomas par ļaundabīgu audzēju, savlaicīgākas izmeklēšanas un ārstēšanas uzsākšanai, ģimenes ārsti var nosūtīt nepieciešamo izmeklējumu veikšanai un šie izmeklējumi attiecīgai ārstniecības iestādei tiks apmaksāti pēc fakta. Tādējādi pacientam iespējams saņemt nepieciešamos izmeklējumus 10 darbadienu laikā no vēršanās ārstniecības iestādē.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidenta apsveikums 1. septembrī (0) 
2017-08-31

"Ir svarīgi, lai jau skolas solā bērni saņemtu kvalitatīvu izglītību, kas ļautu viņiem veiksmīgi turpināt izglītības iegūšanu, kā arī būt konkurētspējīgiem tik ļoti dinamiskajā darba tirgū. Tieši no tā, cik labu izglītību mūsu bērni iegūs šodien, ir atkarīgs tas, cik veiksmīgi turpmākajos gados attīstīsies mūsu valsts, kuras simtgadi mēs sagaidīsim nākamajā gadā," akcentē valdības vadītājs M.Kučinskis.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents Zinību dienā apmeklēs RTU Inženierzinātņu vidusskolu (0) 
2017-08-31

“RTU Inženierzinātņu vidusskola pastāv tikai dažus gadus, bet tas jau ir veiksmes stāsts, kas stāsta visai Latvijas izglītības sistēmai par augstākā līmeņa standartiem,” norāda Ministru prezidents.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv