25.08.2017
vārda dienas: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklē lauksaimniekus plūdu skartajās teritorijās (0) 
2017-08-25

“Zemkopības ministrija ir uzdevusi Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centram apkopot informāciju par lietavās applūdušajām lauksaimniecībā izmantoto zemju platībām. Tāpat Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centram uzdots noskaidrot, cik daudz no applūdušajām lauksaimniecības zemēm ir apdrošinātas,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents un Latgales reģiona pašvaldību vadītāji pārrunās risinājumus lielo lietavu radītajām sekām (0) 
2017-08-25

Ministru prezidents Māris Kučinskis pirmdien, 28. augustā, dosies uz Līvāniem, kur tiksies ar Latgales reģiona pašvaldību vadītājiem, lai apspriestu situāciju, kāda radusies reģionā pēc šonedēļ piedzīvotajām lietavām.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents ar Mazsalacas uzņēmējiem diskutē par tautsaimniecībai svarīgiem jautājumiem (0) 
2017-08-25

Tikšanās laikā Ministru prezidents iepazīstināja klātesošos ar valdības darba aktualitātēm, īstenojamām reformām, kā arī diskutēja par uzņēmējiem interesējošajiem jautājumiem. Ar uzņēmējiem tika apspriesti jautājumi par nodokļu reformu, infrastruktūras attīstību, kā arī pasākumiem valsts tautsaimiecības attīstībai. Tāpat tika izrunāti jautājumi, kas skar reformas veselības aprūpes un izglītības sistēmā.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents: VUGD ir neatņemama valsts drošības sistēmas sastāvdaļa (0) 
2017-08-25

“Ar vārdu “drošība” saprotu ne tikai gar Austrumu robežu uzbūvētu sētu un labi bruņotus vīrus armijas poligonā, bet arī to, lai katrs no mums justos drošs ikdienā, dzīvojot ar pārliecību, ka gadījumā, ja notiks kāda nelaime, būs profesionāli dienesti, kas spēs efektīvi darīt savu darbu,” sacīja Ministru prezidents.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv