04.07.2017
vārda dienas: Uldis, Ulvis, Sandis
Piešķir līdzekļus patvēruma meklētāju ārstēšanas izdevumu segšanai (0) 
2017-07-04

4.jūlijā Ministru kabineta sēdē atbalstīts Veselības ministrijas izstrādātais rīkojuma projekts*, kas paredz Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas „Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” piešķirt Veselības ministrijai 17,4 tūkstošus eiro.
Lasīt vairāk ...


Pilnveido fizisko personu nodokļu nomaksas uzraudzību (0) 
2017-07-04

Finanšu ministrijas pieteiktās nodokļu reformas ietvaros, jau ar 2018. gadu pilnveidos fizisko personu nodokļu nomaksas uzraudzību. Tāpēc, lai varētu veikt fizisko personu, tai skaitā amatpersonu, ienākumu un izdevumu analīzi, Finanšu ministrija sagatavojusi attiecīgus grozījumus likumā par nodokļiem un nodevām.
Lasīt vairāk ...


MK atbalsta priekšlikumu atvieglot nodokļu parādu nomaksu (0) 
2017-07-04

Finanšu ministrijas pieteiktās nodokļu reformas ietvaros jau nākamgad fiziskās un juridiskās personas Valsts ieņēmumu dienestā (VID) varēs pieteikties uzkrātās nokavējuma un soda naudas dzēšanai, noteiktā termiņā nomaksājot izveidojušos nodokļu parādus. Atbalsts nodokļu maksātājam ir paredzēts uz visiem nodokļu veidiem, kas ieskaitāmi valsts budžetā un ko administrē VID.
Lasīt vairāk ...


Atbalsta nodokļu reformas izdevumu kompensējošos pasākumus (0) 
2017-07-04

Otrdien, 4. jūlijā, Ministru kabinets (MK) nodokļu reformas ietvaros atbalstīja Finanšu ministrijas (FM) sagatavotos grozījumus Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļu likumā, Pievienotās vērtības nodokļa likumā un likumā “Par izložu un azartspēļu nodevu un nodokli”. Nodokļu reforma konceptuāli ir apstiprināta, taču šobrīd norit aktīvs darbs pie nodokļu reformas pirmajā paketē iekļauto likumprojektu grozījumu apstiprināšanas.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents aicina uz sarunām Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas vadītāju (0) 
2017-07-04

“Tomēr, ņemot vērā to, ka veselības nozare ir viena no valdības prioritātēm, turklāt valdībā ir tikuši pieņemti lēmumi attiecībā uz veselības jomas sakārtošanu, esmu vairākkārt norādījis, ka ļoti labi izprotu un apzinos samilzušās problēmas nozarē, tādēļ esmu jau aicinājis uz tikšanos pagājušajā nedēļā, kā arī aicinu uz konstruktīvu sarunu Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas vadītāju,” tā M. Kučinskis.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv