06.06.2017
vārda dienas: Ingrīda, Ardis
Uzņēmumiem atvieglo zivju produktu marķēšanu (0) 
2017-06-06

Otrdien, 6. jūnijā, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus noteikumos, kas nosaka izplatīšanai mazumtirdzniecībā paredzētajiem zvejas un akvakultūras produktiem marķējumā norādāmo sugu tirdzniecības nosaukumus latviešu valodā. Izmaiņas nosacījumos sagatavotas, lai uzņēmumiem atvieglotu zivju produktu marķēšanu.
Lasīt vairāk ...


Spēkā 1.jūlijā stāsies jauni traktortehnikas reģistrēšanas noteikumi (0) 
2017-06-06

Valdība otrdien, 6.jūnijā, apstiprināja jaunus noteikumus traktortehnikas un tās piekabju reģistrācijai. Jaunie noteikumi saglabā līdzšinējo regulējumu, tomēr ir iekļautas arī vairākas jaunas normas.
Lasīt vairāk ...


Augulis iepazīstina Baltkrievijas parlamenta vicespīkeri ar Latvijas tranzīta nozari un pārrunā turpmākās divpusējās sadarbības jautājumus (0) 
2017-06-06

Satiksmes ministrs Uldis Augulis iepazīstināja Baltkrievijas Republikas Nacionālās sapulces Republikas padomes priekšsēdētāja vietnieci Mariannu Ščotkinu ar Latvijas tranzīta, loģistikas un transporta nozari. Ministrs Augulis uzsvēra līdzšinējo lietišķo un regulāro sadarbību ar Baltkrievijas amatpersonām – ārlietu ministru Vladimiru Makeju un transporta un komunikāciju ministru un Starpvaldību komisijas (SVK) līdzpriekšsēdētāju Anatoliju Sivaku, kā arī norādīja, ka transporta jomā dažādos līmeņos pastāv lietišķa un regulāra sadarbība.
Lasīt vairāk ...


Saeimas komisija: klienti paši varēs izvēlēties tehnisko palīglīdzekļu piegādātāju (0) 
2017-06-06

“Piedāvājam tehnisko palīglīdzekļu saņemšanā pāriet uz daudz mūsdienīgāku un efektīvāku sistēmu, proti, klients pats varēs izvēlēties, kurš uzņēmums piegādās viņam nepieciešamo riteņkrēslu, protēzi vai ortopēdiskos apavus. Brīvā tirgus principa ieviešana ir attaisnojusi sevi citās valstīs, un to no 2019.gada plānots ieviest arī Latvijā. Cilvēkiem tagad būs iespēja izvēlēties kvalitatīvāko pakalpojumu sniedzēju, bet tas savukārt mudinās uzņēmējus sacensties par klientu piesaisti,” uzsver Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča.
Lasīt vairāk ...


Gundars Daudze Baltkrievijas parlamenta vicespīkerei: politiskais dialogs paver jaunas iespējas sadarbībai ekonomikā (0) 
2017-06-06

Ņemot vērā politiskā dialoga attīstības dinamiku, Latvijai un Baltkrievijai kā kaimiņvalstīm ir aktīvi jāizmanto iespējas ciešākai sadarbībai ekonomikā. To uzsvēra Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze, otrdien, 6.jūnijā, tiekoties ar Baltkrievijas Republikas Nacionālās sapulces Republikas padomes priekšsēdētāja vietnieci Mariannu Ščotkinu (Marianna Shchotkina), kura Latviju apmeklē darba vizītē.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv