15.06.2017
vārda dienas: Baņuta, Žermēna, Vilija, Vits
Pārrunā aptieku gatavību darbam ar e-receptēm (0) 
2017-06-15

Tikšanās laikā aptieku pārstāvji informēja, ka farmaceiti un farmaceitu asistenti visās aptiekās ir apmācīti darbam ar e-receptēm portālā, bet tuvākā mēneša laikā gandrīz visi plāno pāriet uz darbu savā informācijas sistēmā, kurai nodrošināta sadarbspēja ar E-veselības sistēmu. Vienlaikus tika uzsvērts, ka šobrīd aptiekās ir nepietiekams saņemto e-recepšu apjoms, lai farmaceiti varētu uzkrāt vērā ņemamu pieredzi un operatīvāk veikt medikamentu izsniegšanu pret e-receptēm.
Lasīt vairāk ...


Plāno pilnveidot sertifikācijas kārtību zobārstniecības studentiem no ārvalstīm (0) 
2017-06-15

Izmaiņas normatīvajos aktos ir nepieciešamas, lai pilnveidotu sertifikācijas kārtību zobārstniecības studentiem no ārvalstīm. Pašlaik izveidojusies situācija, ka sertifikāta iegūšanas procesā ārvalstu studenti, kuri studiju programmu ir apguvuši angļu valodā un neplāno strādāt Latvijā, nevar saņemt sertifikātu, ja nav iesniegts apliecinājums valsts valodas zināšanām vismaz C1 līmenī.
Lasīt vairāk ...


Pilnveidos tiesisko regulējumu efektīvai pasta sūtījumu piegādes risinājumu nodrošināšanai (0) 
2017-06-15

Pasta politikas pamatnostādnēs 2011.-2017.gadam noteikts rīcības virziens, kas paredz veicināt uz jaunajām tehnoloģijām balstīta un uz klientu vajadzībām orientēta pasta pakalpojumu sniegšanu un jaunu pakalpojumu veidu attīstību, tādējādi sagatavoti grozījumi Pasta likumā.
Lasīt vairāk ...


Stājas spēkā jauni viesabonēšanas nosacījumi Eiropas Savienībā (0) 
2017-06-15

No 2017.gada 15.jūnija Eiropas Savienībā ir atcelti viesabonēšanas tarifi un mobilo sakaru lietotāji turpmāk saņems viesabonēšanas pakalpojumus citās Eiropas Savienības dalībvalstīs par tādiem pašiem tarifiem kā mītnes valstī.
Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs apmeklē Baltijas Aizsardzības koledžas izlaidumu (0) 
2017-06-15

“Baltijas Aizsardzības koledža ir izcils Baltijas valstu sadarbības projekts mūsu valstu aizsardzības un bruņoto spēku virsniecības izcilības attīstībā. Esmu par to pārliecinājies, viesojoties augstskolā Tartu, un tādēļ varu droši sacīt, ka šis sadarbības projekts ir sevi attaisnojis pilnībā,” uzsver aizsardzības ministrs R. Bergmanis.
Lasīt vairāk ...


Vienojas par sadarbību “Konsultē vispirms” principa ieviešanā (0) 
2017-06-15

Ministru prezidents Māris Kučinskis: “Mēdz teikt – labāk vēlu nekā nekad. Ilgu laiku, jau kopš pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu sākuma, kad tika atjaunota Latvijas Republika un tika dibinātas pašiem savas kontrolējošās iestādes, tika arī spriests – būtu pareizi, ja tās ne tikai uzliktu sodus par dažādiem pārkāpumiem, bet sāktu ar izskaidrojošo darbu, ļaujot pārkāpumu novērst.”
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv