01.06.2017
vārda dienas: Biruta, Mairita, Bernedīne
Saeima konceptuāli atbalsta pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika mediķiem (0) 
2017-06-01

“Svarīgi, ka patlaban esam nosprauduši mērķi atteikties no līdzšinējās papilddarba apmaksas sistēmas, kas izsaukusi asu mediķu reakciju, un šī apņemšanās tiks ierakstīta likumā. Finanšu situācija neļauj rīkoties tik strauji, kā gribētos, taču šobrīd medicīnā strādājošajiem piedāvājam reālistisku un saprātīgu kompromisu,” piedāvātās likuma izmaiņas raksturo Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča.
Lasīt vairāk ...


Saeimā atklāj fotoizstādi “Pieejamība” (0) 
2017-06-01

“Ar izstādes vēstījumu būtu vērtīgi iepazīties ikvienam. Paldies par jūsu spēku un izturību, kā arī garīgo spēku, ko ikdienā sniedzat ikvienam no mums,” izstādes atklāšanā uzsvēra Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča.
Lasīt vairāk ...


Augulis piedāvā Latvijas tranzīta un loģistikas pakalpojumus Korejas kravu plūsmas organizēšanai (0) 
2017-06-01

“Eirāzijas transporta koridoru attīstības kontekstā saskatām divpusējās sadarbības iespējas, piedāvājot risinājumus Dienvidkorejas tirdzniecības plūsmu organizēšanai uz Eiropu, īpaši Skandināviju izmantojot tādas Latvijas priekšrocības, kā izdevīgais ģeogrāfiskais stāvoklis, efektīvā, drošā un konkurētspējīgā transporta sistēma, labi attīstītā loģistikas infrastruktūra, kā arī biznesa pieredze sadarbībā ar Krieviju un NVS valstīm,” uzsvēra ministrs U.Augulis.
Lasīt vairāk ...


Augulis nosauc transporta drošību par Latvijas ITF prezidentūras prioritāti (0) 
2017-06-01

“Transporta sistēmas drošība dažādos aspektos šodien ir viens no ilgtspējīgas un uzticamas nozares stūrakmeņiem,” uzsvēra ministrs U.Augulis.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv