31.05.2017
vārda dienas: Alīda, Jūsma
Latvija saņēmusi atbalstu centieniem rast papildu finansējumu veselības aprūpes pieejamības uzlabošanai (0) 
2017-05-31

“Pasaules Veselības organizācijas atbalsts, īstenojot reformas veselības nozarē, tostarp risinot veselības aprūpes finansējuma jautājumu, ļauj diskusijās balstīties uz pierādījumiem, pārliecinošu statistiku un citu valstu pieredzi, no kā iespējams mācīties un nepieļaut kļūdas. Tik sociāli jūtīgā un valstiski nozīmīgā jautājumā kā sabiedrības veselība un veselības aprūpe tas ir kritiski svarīgi,” norāda veselības ministre Anda Čakša.
Lasīt vairāk ...


FM un VID piedāvā atvieglot nodokļu parādu nomaksu (0) 
2017-05-31

Iespējams, jau nākamgad fiziskām un juridiskām personām Valsts ieņēmumu dienests (VID) dzēsīs uzkrātās nokavējuma un soda naudas, dodot iespēju noteiktā termiņā atmaksāt izveidojušos nodokļu parādus. Par to 30. maijā tika spriests Finanšu ministrijā, Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes Budžeta un nodokļu politikas apakšpadomes sēdē. Jaunās programmas mērķis ir atvieglot nodokļu parāda nomaksu.
Lasīt vairāk ...


Latvijas ekonomika pirmajā ceturksnī sasniegusi strauju 4% izaugsmi (0) 
2017-05-31

Pēc pagājušā gadā piedzīvotās sabremzēšanās, Latvijas ekonomikas izaugsme šā gada pirmajā ceturksnī būtiski paātrinājusies, sasniedzot 4%, liecina jaunākie Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Lasīt vairāk ...


Starptautiskais Valūtas fonds atzinīgi vērtē gaidāmās reformas (0) 
2017-05-31

VF ieskatā Latvijas ekonomikas pamatelementi ir stabili, taču nepieciešams turpināt darbu pie piesardzīgu un līdzsvarotu politisko lēmumu pieņemšanas. Kamēr Latvijas ekonomikai ir dots impulss, nepieciešams veikt ambiciozas reformas, lai risinātu krīzes laika atstātās rētas un turpmākajos gados cīnītos ar demogrāfiskajiem izaicinājumiem.
Lasīt vairāk ...


Finanšu ministre Dana Reizniece - Ozola pateicās par līdzšinējo nozīmīgo Šveices programmas ieguldījumu Latvijā un veiksmīgo bilaterālo Latvijas un Šveices sadarbību (0) 
2017-05-31

“Projektu rezultāti ir labāki par sākotnēji plānotiem, tādējādi sniedzot lielāku ieguvumu iedzīvotājiem, it īpaši Latvijas reģionos. Sadarbības programmas ietvaros ir īstenoti projekti, kas nesuši reālus un jūtamus rezultātus Latvijas iedzīvotājiem. Esmu gandarīta un pateicīga Šveices kolēģiem par veiksmīgo sadarbību un atbalstu Latvijai,” norāda finanšu ministre Dana Reizniece - Ozola.
Lasīt vairāk ...


Aivars Lembergs: Nekad nesolīšu to, ko nevar izdarīt (0) 
2017-05-31

Neatkarīgās Rīta Avīzes saruna ar Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu par gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām; par oponentu izteiktajiem pārmetumiem; par tā dēvēto aizsēdēšanos; par pāreju no mono (uz ostu) orientētas ekonomikas uz daudzvirzienu ekonomiku; par iecerētajiem plāniem nākamajos četros gados, kā arī par politisko situāciju valstī kopumā, gatavojoties 2018. gada Saeimas vēlēšanām.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv