30.05.2017
vārda dienas: Vitolds, Lolita
Gundars Daudze aicina Hondurasas vēstnieku veicināt sadarbību ekonomikā (0) 
2017-05-30

Latviju un Hondurasu vieno veiksmīgs politiskais dialogs un potenciāls veicināt sadarbību ekonomikā, tostarp tirdzniecībā, uzsvēra Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze otrdien, 30.maijā, Saeimas namā tiekoties ar jauno Hondurasas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Roberto Očoju Madridu (Roberto Ochoa Madrid). Vēstnieks parlamentā bija ieradies iepazīšanās vizītē.
Lasīt vairāk ...


Barča: invaliditātes ekspertīzē jāmazina rindas un jāuzlabo klientu apkalpošana (0) 
2017-05-30

“Objektīvā realitāte ir visai skarba – darba apjoms ārstiem ekspertiem aizvien pieaug, bet kritiski zemā atalgojuma dēļ piesaistīt jaunus cilvēkus darbā šajā iestādē ir ļoti grūti. Deputāti šodien pauda gatavību izskatīt konkrētus iestādes vadītāja priekšlikumus, lai būtiski uzlabotu cilvēkresursu situāciju VDEĀVK, tostarp palielinātu atalgojumu un piesaistīju jaunus darbiniekus,” pēc komisijas sēdes pauda A.Barča.
Lasīt vairāk ...


Apstiprināts plāns onkoloģijas pacientu aprūpes uzlabošanai (0) 
2017-05-30

“Latvijā ir augsti mirstības rādītāji no ļaundabīgajiem audzējiem – ļaundabīgie audzēji ir otrs biežākais nāves cēlonis. Stājoties ministres amatā, onkoloģijas pacientu aprūpes pieejamības un kvalitātes uzlabošanu izvirzīju par prioritāti. Jau kopš pagājušā gada esam ieviesuši “zaļo koridoru” primārajiem izmeklējumiem aizdomu par ļaundabīgu audzēju gadījumā savlaicīgākas izmeklēšanas un ārstēšanas uzsākšanai pie 11 izplatītākajām vēža lokalizācijām, bet sākot ar šo gadu esam noteikuši kārtību ļaundabīgo audzēju sekundārajiem diagnostikas algoritmiem. Izstrādātais plāns veselības aprūpes uzlabošanā onkoloģijas jomā visaptveroši risinās onkoloģisko saslimšanu profilakses, diagnostikas, ārstēšanas un rehabilitācijas jautājumus,” norāda veselības ministre Anda Čakša.
Lasīt vairāk ...


Pilnveidos kārtību transportlīdzekļu tehniskā apskatē un tehniskā kontrolē uz ceļa (0) 
2017-05-30

Otrdien, 30.maijā, valdība apstiprināja Ministru kabineta (MK) noteikumus, kas pilnveidos kārtību, kādā tiek veikta transportlīdzekļu valsts tehniskā apskate un transportlīdzekļu tehniskā kontrole uz ceļa.
Lasīt vairāk ...


Mazinās administratīvo slogu transportlīdzekļu reģistrācijas procesā (0) 
2017-05-30

Nolūkā mazināt administratīvo slogu, veicot transportlīdzekļu reģistrāciju, grozījumi “Transportlīdzekļa reģistrācijas noteikumos” paredz samazināt līdz šim nepieciešamo pilnvaru apjomu reģistrācijas veikšanai.
Lasīt vairāk ...


Augulis ar Stāki pārrunā paveikto un darāmo sadarbībā ar Duisport (0) 
2017-05-30

Minisrts U.Augulis akcentēja nepieciešamību uzrunāt uzņēmumus Duisburgas ostā, kam būtu interese, izmantot Latvijas tranzīta koridoru, Skandināvijas tirgus apgādē. “LDz Loģistika”piedāvājumi ietver kompleksu pakalpojumu kopumu, t.sk., konteinerpārvadājumus un to nosacījumus uz un no Ķīnas ostu termināļu un jūras līnijām, kā arī virkni pievienotās vērtības pakalpojumu sastāvdaļas.
Lasīt vairāk ...


M.Kučinskis tiekas ar Azerbaidžānas parlamenta priekšsēdētāju (0) 
2017-05-30

Tikšanās laikā M.Kučinskis norādīja un abu valstu labajām līdzšinējām attiecībām, kā arī pauda gatavību strādāt, lai stiprinātu sadarbību dažādās jomās.
Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs dosies darba vizītē uz Valkas novadu (0) 
2017-05-30

Trešdien, 31. maijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Zemkopības ministrijas speciālisti dosies darba vizītē uz Valkas novadu, kur tiksies ar novada pašvaldības pārstāvjiem, lauku uzņēmējiem un zemniekiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus lauksaimniecībā.
Lasīt vairāk ...


Satiksmes ministrs Augulis piedalīsies Starptautiskajā Transporta forumā (0) 
2017-05-30

Leipcigā satiksmes ministrs Augulis piedalīsies ITF ministru sesijā, kurā valdību pārstāvji runās par tendencēm transporta pārvaldību veidošanā un aktuālajiem izaicinājumiem transporta nozarē, koncentrējoties uz infrastruktūru, globālo savienojamību, pilsētu piekļuvi un mobilitāti.
Lasīt vairāk ...


Baltijas valstu aizsardzības ministri Daugavpilī pārrunās reģiona drošības aktualitātes (0) 
2017-05-30

1. un 2. jūnijā Daugavpilī notiks Baltijas valstu aizsardzības ministru tikšanās, kurā diskutēs par reģiona aktuālajiem aizsardzības un drošības jautājumiem.
Lasīt vairāk ...


Raidījuma "Rīta Panorāma" saruna ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (0) 
2017-05-30


Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv