24.04.2017
vārda dienas: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Augulis ar Baltijas valstu kolēģiem pārrunā Rail Baltica projekta turpmāko virzību (0) 
2017-04-24

Sarunā ar kaimiņvalstu kolēģiem Augulis uzsvēra gandarījumu par aktualizēto ieguvumu izdevumu analīze, kas ļauj saglabāt pieejamo ES atbalsta intensitāti virs 80%. “Lai nodrošinātu ekonomisko rādītāju iespējamību, galvenais uzdevums ir kopīgi strādāt ar Poliju, Somiju, kā arī izcelsmes un galamērķu valstīm, nodrošinot Rail Baltica vietu tranzīta koridoros,” sarunā atzina Augulis.
Lasīt vairāk ...


M.Kučinskis: “Rail Baltica” projekts palielinās baltiešu kā pilntiesīgu ES pilsoņu mobilitātes iespējas (0) 
2017-04-24

Ministru prezidents uzsvēra, ka “Rail Baltica” ir iespēja Baltijas valstīm kopā ar Poliju un Somiju izvirzīt kopīgu mērķi, demonstrēt vienotu pieeju un stingru mugurkaulu, īstenojot vēsturiski, stratēģiski, ekonomiski un ģeopolitiski nozīmīgu projektu. Tāpat viņš pauda, ka ir jāspēj izmantot arī visas “Rail Baltica” sniegtās iespējas jauna ekonomiskā koridora radīšanai – tam galvenais priekšnosacījums ir visu iesaistīto pušu aktīvs darbs, mērķtiecība un ilgtermiņa vīzija.
Lasīt vairāk ...


Nodokļu reformas galvenais mērķis - Latvijas iedzīvotāju drošība un labklājība (0) 
2017-04-24

Viena no valdības prioritātēm ir tautsaimniecības attīstība, un šī mērķa ietvaros būtiska nozīme ir jaunajai nodokļu reformai, kurai jāsāk darboties 2018. gada 1. janvārī. Acīmredzot, ir pienācis laiks atbildēt uz tiem jautājumiem, kuri katru dienu ir atrodami medijos, sociālajos tīklos un atbildes, uz kuriem gaida sabiedrība, uzsver Ministru prezidents Māris Kučinskis.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv