01.12.2017
vārda dienas: Arnolds, Emanuels
Apbalvoti meža nozares Gada balvas “Zelta čiekurs” laureāti (0) 
2017-12-01

“Mežsaimniecība ir ļoti nozīmīga nozare Latvijas ekonomikai. Pateicoties daudziem prasmīgiem mežkopjiem, meža īpašniekiem, zinātniekiem un uzņēmējiem, mūsu meži tiek apsaimniekoti ilgtspējīgi, ievērojot valsts ekonomiskās attīstības, dabas vērtību saglabāšanas un sabiedrības sociālās intereses. Šodien mēs godinām ļaudis, kas ar sava mūža darbu ir veicinājuši meža nozares, Latvijas tautsaimniecības un valsts attīstību,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.
Lasīt vairāk ...


Akcentē katra cilvēka atbildību HIV statusa apzināšanā (0) 
2017-12-01

Savā uzrunā veselības ministre Anda Čakša atzīmēja šīs diagnozes nozīmību un aicināja ikvienu rūpēties par savu un tuvinieku veselību: “HIV infekcija nešķiro, tā var skart jebkuru, ja cilvēks nav informēts un vieglprātīgi izturas pret šo slimību. Apzināties savu HIV statusu – tās ir rūpes par sevi un savu līdzcilvēku veselību”.
Lasīt vairāk ...


Kundziņsalā darbu sāk Baltijā modernākais loģistikas centrs (0) 
2017-12-01

“Šodien redzam izcilu piemēru Latvijas uzņēmēju spējām sekmīgi piesaistīt nozīmīgas ārvalstu investīcijas un attīstīt unikālu, modernu un mūsdienīgu loģistikas uzņēmumu, kas turpmāk sniegs ieguldījumu Rīgas brīvostas un kopumā ekonomikas izaugsmē. Pirmo reizi tiek izmantota tāda tipa noliktava, kurā ir augstākā līmeņa robotika un tehnoloģijas. Tāpēc šis ir ne vien lielākais, bet arī modernākais loģistikas centrs Baltijā. Nozarē aktīvi strādājam pie tranzīta un loģistikas nozares sekmēšanas, līdz ar to, šādu uzņēmumu attīstība ostas teritorijā ir vērtīgs stūrakmens kopīgu mērķu sasniegšanā, tieši pateicoties uzņēmēju aktīvajam darbam varam kopumā veicināt valsts tautsaimniecības izaugsmi,” loģistikas centra atklāšanā uzsvēra satiksmes ministrs Uldis Augulis.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv