06.10.2017
vārda dienas: Monika, Zilgma, Zilga
Gundars Daudze: esam ieinteresēti izmantot Baltkrievijas-Ķīnas industriālā parka “Lielais akmens” potenciālu (0) 
2017-10-06

Baltkrievija mūsu valstij vienmēr ir bijusi nozīmīgs partneris transporta jomā – mūs saista kopīga transporta infrastruktūra, kā arī vēlme to attīstīt. Jau patlaban konteinerkravu pārvadājumu apjoms starp Latviju un Baltkrieviju, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir pieaudzis vairāk nekā divas reizes. Savukārt “Lielais akmens” abām valstīm paver jaunas sadarbības perspektīvas - šis ir grandiozs projekts, kas palīdzēs iedzīvināt Jaunā zīda ceļa ideju, transporta koridoram savienojot Ķīnu ar Eiropas Savienību, pauda G.Daudze.
Lasīt vairāk ...


Konferencē Saeimā diskutēs par izmaiņām veselības aprūpes finansēšanas sistēmā (0) 
2017-10-06

“Veselības nozare ir pārmaiņu priekšā, un pirmais solis to virzienā ir sperts - Saeima konceptuāli atbalstījusi Veselības aprūpes finansēšanas likumprojektu. Jau šobrīd ir skaidrs, ka līdz likuma pieņemšanai tajā vēl ieguldāms būtisks darbs, tādēļ pirmdien pulcēsimies, lai uzklausītu ekspertu viedokli un diskutētu par neskaidrajiem jautājumiem saistībā ar gaidāmajām izmaiņām veselības aprūpes finansēšanā,” norāda Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča.
Lasīt vairāk ...


Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministri lems par nozvejas kvotām Baltijas jūrā (0) 
2017-10-06

Pirmdien, 9.oktobrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Luksemburgā piedalīsies ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sēdē.
Lasīt vairāk ...


Bergmanis piedalīsies fotoizstādes “Jaunsardzei - 25” atklāšanā (0) 
2017-10-06

“Jaunsardzes kustība ir nepārprotami pierādījusi, ka tās esamība un attīstība 25 gadu garumā ir sevi attaisnojusi pilnībā. Prieks, ka šī skolas jauniešu kustība aptver visu Latviju, kļūstot arvien populārāka un pieprasītāka. Gandarījums par to, ka daudzi jaunsargi par savu dzīves profesiju izvēlas dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos. Nākotnē, papildinot izglītības programmu ar valsts aizsardzības mācību, Latvijas skolēni iegūs vēl plašākas iespējas jau skolas laikā pēc izvēles apgūt ne tikai Jaunsardzes zinības, bet arī daudzas citas iemaņas, kas nepieciešamas ikvienam šīs zemes patriotam un aizstāvim,” uzsver R. Bergmanis.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv