27.10.2017
vārda dienas: Lilita, Irita, Ita
M. Kučinskis: Latvijas ekonomikas izrāvienam jānosaka skaidri un īstenojami mērķi (0) 
2017-10-27

Uzrunājot konferences dalībniekus, M. Kučinskis norādīja, ka, lai Latvija piedzīvotu ekonomikas izrāvienu, svarīgi ir noteikt konkrētus mērķus, kā arī īstenot straujāku rīcību, lai tos sasniegtu.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents: Latvijas Pagaidu nacionālo padomi dibināja cilvēki, kuri nebaidījās no idejas par savu valsti (0) 
2017-10-27

Uzrunājot pasākuma dalībniekus, M. Kučinskis norādīja, ka grāmata “Neatkarības čuksti: latviešu pagaidu nacionālās padomes vēsture” ir par cilvēkiem, kuriem bija ideja par pašiem savu Latvijas valsti, un kuriem bija gan uzņēmība, gan drosme to īstenot. “Lai uzbūvētu māju, lai realizētu jebkuru reformu, ir nepieciešami kārtīgi pamati, rūpīgs sagatavošanās darbs. Un šajā grāmatā aprakstītajā laikā ir likts pamats Latvijas valstij,” tā M. Kučinskis.
Lasīt vairāk ...


Paplašinās valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu klāstu (0) 
2017-10-27

Nākamā gada budžeta projektā nozarei paredzētais finansējums ļaus ievērojami paplašināt valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, tostarp nodrošināt valsts apmaksātu aknu transplantāciju pieaugušajiem (līdz šim šāds valsts apmaksāts pakalpojums bija pieejams tikai bērniem vecumā līdz 18 gadiem). Valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu klāstu plānots paplašināt ar sirds asinsvadu programmu, nodrošinot valsts apmaksātu aortālā vārstuļa transkatetrālo implantāciju.
Lasīt vairāk ...


FM: Nodokļi deviņos mēnešos iekasēti 101,3% apmērā, veidojot 75,2 milj. eiro papildu ieņēmumus (0) 
2017-10-27

Nodokļu ieņēmumu apjomam šā gada deviņos mēnešos kopbudžetā palielinoties par 7,6%, salīdzinot ar iepriekšējā gada janvāri-septembri, un esot virs plānotā apmēra, pārpalikuma apjoms kopbudžetā sasniedza 360,8 milj. eiro.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents dosies darba vizītē uz Indiju (0) 
2017-10-27

Šī būs pirmā Latvijas Ministru prezidenta vizīte Indijā. Kopā ar viņu tajā piedalīsies pārstāvji no Ārlietu ministrijas, Satiksmes ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, kā arī uzņēmēju delegācija, kuri darbojas transporta, loģistikas un pārtikas rūpniecības jomās.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents apmeklē Valku (0) 
2017-10-27

Vizītes ietvaros paredzēts tikties ar Valkas novada domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli un izpilddirektoru Aināru Zāberu, kā arī apmeklēt uzņēmumu SIA “Pepi Rer”.
Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar Ventspils novada zemniekiem apspriedīs lauksaimniecībā aktuālos jautājumus (0) 
2017-10-27

Otrdien, 31. oktobrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs darba vizītē apmeklēs Ventspils novadu, lai tiktos ar šā novada lauksaimniekiem un pārrunātu šāgada rudens lietavu nelabvēlīgo ietekmi uz lauksaimniecību un šo problēmu risinājumus.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv