AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / NOVADOS


Satiksmes ministrs Dobelē atklās atjaunoto tranzītielas posmu
Apskatīt komentārus (0)


11.07.2017


Trešdien, 12.jūlijā, Dobelē, plkst.10.00 satiksmes ministrs Uldis Augulis un Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns svinīgi atklās pilsētā atjaunotos tranzītielas posmus - Brīvības ielas (Bērzes upes tilts - Rūpniecības iela) un Liepājas šosejas posmu. Pasākums notiks ielu krustojumā, pie Dobeles Atbrīvošanas pieminekļa.

Ņemot vērā, ka tranzītielas nodrošina mobilitātes iespējas ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī lielam skaitam cauri pilsētai braucošajam transportam, tai skaitā, kravu pārvadātājiem, ir būtiski nodrošināt autoceļa seguma ilgtspējīgu un atbilstošu kvalitāti.

Liepājas šosejas posmā no jauna izbūvētas 4 autobusu pieturu platformas un pārbūvēti četri esošie autobusu pieturu paviljoni. Nomainītas ielas apmales. Tāpat Liepājas šosejā noņemts nomaļu apaugums, nomales uzpildītas ar nesaistītu minerālmateriālu.

Šajā autoceļa posmā veikta seguma aukstā pārstrāde-reciklēšana 30cm biezumā, pievienojot 50% minerālmateriālu ceļa klātnes platumā. Pēc tam izbūvēta karstā asfalta apakškārta 8cm biezumā un karstā asfalta dilumkārta 4 cm biezumā.

Kopējās būvdarbu izmaksas ir 469965 EUR (bez PVN). Valsts akciju sabiedrības “Latvijas Valsts ceļi” līdzfinansējums ir 398 060 EUR, savukārt Dobeles novada pašvaldības ieguldījums – 71 905 EUR apmērā. Autoceļa remontdarbus veica SIA “Saldus ceļinieks”.

Izvērtējot situāciju, Dobeles novada pašvaldība izsludināja papilddarbu iepirkumu un sakārtoja arī ielas posmu iebraukšanai no Īles un Tērvetes puses. Papildu darbu īstenošanā pašvaldība ieguldīja 128316 EUR (bez PVN), darbu veicējs SIA “Saldus ceļinieks”. Darbi veikti divu mēnešu laikā no līgumu noslēgšanas.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHARepublikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv